Hoci mala vakcinácia na Slovensku prebiehať v štyroch vlnách, kde boli adepti na podanie očkovacej látky proti Covid-19 jasne kategorizovaní, občania aktuálne riešia škandál s uprednostnením celebritných osobností. Doposiaľ mala byť potvrdená bývalá tenistka Dominika Cibulková a jej manžel Michal Navara – tento ťah od nemocnice sa však stretáva s mimoriadne negatívnymi ohlasmi, ale tiež s vtipnými paródiami.

Sociálne siete boli v uplynulých hodinách doslova zaplavené diskusiami o očkovaní hviezdnej športovej reprezentantky, ku ktorému malo dôjsť za záhadných okolností. Na skutok si posvietila aj dobre známa internetová komička a speváčka, vystupujúca pod pseudonymom Nas*atá žena.

Tajomná červenovláska sa na pár minút prevtelila do pani Cesnakovej, ktorá v luxusnom outfite zavítala pred nič netušiaci sestričku s cieľom informovať sa o možnosti urýchleného zaočkovania. Nechýba humorná napodobenina trička značky Fendi, drahý kožuch ako menší úplatok či vtipný dialóg medzi zdravotníčkou, ktorá okamžite našla voľný termín pre celú Cesnakovej rodinu. Na videu, odľahčujúcom toľko diskutovanú záležitosť, sa pobavili už tisíce ľudí!

Video s očkovaním pani Cesnakovej si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Facebook/Nas*atá žena | Foto: Facebook/Nas*atá žena, Instagram/Domicibulkova