Začiatkom jesene zažívala Zuzana Plačková krušné chvíle, keď ju aj jej manžela Reného zadržala polícia. Stránky médií a sociálne siete niekoľko dní zapĺňali fotografie známeho páru, a tak si určite všetci spomínajú na influencerkin outfit. Teraz sa jej luxusný komplet objavil na mužskom tele. Aha, kto podnikateľku napodobnil!

Na Slovensku je už niekoľko dní opäť zavedený lockdown. Zuzana Plačková si ho spríjemňuje tým, že trávi čas s kamarátmi. Na Mikuláša si partia mladých ľudí vyhodila z kopýtka v novom dome manželov Strauszovcov, kde si spravila žúrku, ako sa patrí.

Okrem chutných dobrôt a drinkov mali hostia zabezpečený aj vtipný program. O ten sa postaral jeden z blízkych priateľov populárnej dvojice. Denis sa navliekol do Zuzkinho legendárneho kompletu Marine Serre, nasadil si na hlavu tmavú parochňu a nezabudol ani na klobúčik Dior, ktorý mala podnikateľka počas zadržania a následných návštev súdu na sebe.

denis

,,Toto je moja žena, keď vyšla z CPZ-tky,“ ukázal René na zamaskovaného Denisa, ktorý prítomným a priaznivcom na Instagrame predviedol poriadnu šou. Po „televíznych reportážach“ sa navliekol aj do ďalšieho Plačkovej outfitu, pričom výstupom ľuďom opäť potrápil bránice. Samozrejme, poriadne sa zabávala i Zuzana, ktorá videá zverejnila na Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova