Moderátorka Aneta Parišková má za sebou asi najťažšie obdobie v živote. Po tom, ako sa konečne usadila po boku manžela Miroslava, musela čeliť trpkej rane osudu menom rakovina. Prednedávnom sa dokonca rozšírili správy o tom, že sa po zdĺhavej liečbe rozhodla rodnú zem opustiť, avšak pravda leží úplne inde…

Fanúšikovia obľúbenej jojkárky mohli ostať klebetami o odsťahovaní trojnásobnej maminy na Floridu poriadne zaskočení. K veľkému rozhodnutiu by tak došlo len krátko po náročnom boji s nádorom a zároveň v čase pandémie, kedy by definitívny odchod z republiky mohol blondínke mnohé veci narušiť.

Aneta Parišková JOJ

Parišková si vzniknutý zmätok dobre uvedomila, preto sa rozhodla na šíriace sa fámy zareagovať podrobným vysvetlením. Fungovanie medzi dvomi kontinentami je totiž pre ňu a jej blízkych pomerne bežnou rutinou, nakoľko jej manžel pôsobí v Amerike pracovne už roky a navyše tam žijú jeho dve dcéry z predchádzajúceho vzťahu.

pariškova

Početná família migruje už dlhodobo, avšak aktuálne sa stalo len toľko, že pôvodnú destináciu zmenili z Kalifornie na Floridu. ,,Zároveň však máme obaja silný vzťah k Slovensku. Mirko rešpektuje, že tu mám prácu, ktorá ma veľmi baví, škôlku, ktorá je mojou srdcovou záležitosťou a veľa ďalších silných väzieb. Teraz sme prvýkrát počas školského roka zobrali do USA aj chlapcov… Ja som nabrala stratenú energiu a dala som sa zaočkovať a chlapci naberajú skúsenosti, intenzívne sa učia angličtinu a veľa športujú. Teraz som na chvíľu odbehla na Slovensko a Mirko zostal s chalanmi na Floride.”

Hviezda spravodajstva ujasnila, že pobyty v zámorí bývajú zväčša len dočasnou záležitosťou a pomáhajú rodinke sa zoceliť a nabrať nové skúsenosti. Ona samotná má však na Slovensku dlhodobé pracovné záväzky a lekárske vyšetrenia, kvôli ktorým trvalý odchod z krajiny zatiaľ nezvažuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Aneta_pariskova_official