Moderátorka Anetka Parišková síce pôsobí na prvý pohľad ako bezstarostná a vždy pozitívne naladená osoba, avšak ešte donedávna zvádzala urputný boj s nádorom. A hoci ešte stále nemá všetky peripetie za sebou, jej zdravotný stav sa podstatne zlepšil. Dobrosrdečná jojkárka si zaspomínala na zlomový moment, aký prirovnáva k hotovému zázraku.

V dobe, kedy si trojnásobná mamina vypočula od lekárov neľútostný verdikt, sa jej manžel Miroslav Polakovič nachádzal pracovne v ďalekej Amerike. Televízna hviezda tak ostala sama nielen na domácnosť a deti, ale tiež na prvotný šok z diagnózy zvanej Non-Hodgkinov lymfóm.

aneta parišková

Parišková sa nevzdávala a do zápolenia s chorobu sa pustila naplno. Po úvodných vyšetreniach nasledovala liečba, zahrňujúca chemoterapiu, v dôsledku ktorej prichádzala chorá moderátorka nielen o vlasy, ale tiež o celkovú energiu. Práve tú jej v pravej chvíli dobil milujúci manžel – neváhal všetky povinnosti odložiť bokom a napriek začínajúcej pandémii koronavírusu doletel na Slovensko.

,,To bol naozaj zázrak. Pretože on, keď sa dozvedel, že mám nádor, za štyri dni dal všetko dokopy,” Aneta opisuje Mirove rozhodnutie, ktoré jej výrazne dopomohlo k zlepšeniu nálady i zdravotnej kondície. Odvážny IT odborník dokázal v priebehu pár dní zajednať letenky, zbaliť všetku batožinu, absolvovať testy na Covid-19 či dokonca po príchode domov podstúpiť dvojtýždňovú karanténu.

,,Staral sa o mňa, staral sa o chlapcov a do toho prišli nepredvídateľné veci, ako napríklad zlomenina,” spomína dojatá plavovláska. ,,Vzala som si toho najlepšieho chlapa na svete!” dodáva Parišková, úprimne priznávajúc, že bez podpory a pomoci manžela by celý priebeh rakoviny a následnej liečby zvládala omnoho ťažšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/Aneta_pariskova_official