Jojkárska hviezda Aneta Parišková len pred pár dňami sľúbila vernosť partnerovi Mirovi, ktorého viackrát označila za toho pravého. Napriek tomu, že si dvojica obrad i hostinu náramne užila, známa blondínka a jej tretí manžel už v čase sobáša pred svetom skrývali významnú vec!

Svadba s Miroslavom Polakovičom pre moderátorku nebola prvou skúsenosťou pred oltárom. Usmievavá tvár z televíznych obrazoviek má za sebou už dve nevydarené manželstvá, avšak na lásku ani po nepríjemných zážitkoch stále nezanevrela.

Aneta Parišková

Napriek tomu, že sa nedávna Anetkina svadba niesla v honosnom a tradičnom naladení, párik len krátko po slávnostnej udalosti odhalil skutočnú pravdu. Slovenská verzia sobáša bola totiž akoby len hostina “na oko”, nakoľko civilný obrad mali manželia Polakovičovci už dávno za sebou!

Ako Aneta prezradila pre Plus 7 dní, stalo sa tak pred niekoľkými mesiacmi v americkom štáte Kalifornia, kde spoločne s tmavovlasým sympaťákom absolvovali civilný sobáš. V čase slovenskej veselice boli teda zaľúbenci už dávno manželmi, o čom však takmer nikto netušil!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aneta Pariskova

Zdroj: Plus 7 dní | Foto: Instagram/aneta_pariskova_official