Obľúbená moderátorka Aneta Parišková čelí už niekoľko týždňov zákernému nepriateľovi menom rakovina. Ani trpké životné skúsenosti však známej jojkárke úsmev z tváre nezmazávajú, blondínka sa dokonca v myšlienkach pohráva s celkom smelými vidinami do blízkej budúcnosti!

46-ročná trojnásobná mamina nemala vždy na ružiach ustlané. Po tom, ako sa musela vyrovnávať s dvomi rozpadmi manželstiev, našla napokon silnú lásku v náručí obetavého IT-čkára Miroslava Polakoviča – práve on pri Anetke spolu s jej tromi maloletými synmi oddane stojí i v čase najťažších skúšok.

Aneta Parišková bez vlasov

Úspešná televízna hviezda prišla kvôli chemoterapii o vlasy, no opúšťať sa na duchu rozhodne nemieni. Práve naopak, odvážna mamina by sa najradšej znovu videla v moderátorskom kresle na televíznych obrazovkách. „Pre istotu by som chcela mať jednu parochňu, pretože pevne verím a dúfam, že sa ešte počas chemoterapií a liečebného cyklu budem môcť vrátiť na televíznu obrazovku,“ chorá Parišková vyjadrila nehynúcu túžbu bojovať s nádorom lymfatického systému počas pracovného nasadenia.

Aneta Pariskova tv joj

Anetkine plány sa zdajú byť odvážne, pod čo sa zrejme podpísali dobré výsledky z posledných vyšetrení, ktoré nedávno potvrdil jej milujúci manžel. Samotná moderátorka však tvrdí, že jej aktuálny zdravotný stav kolíše ako na hojdačke.

„Raz sa mám lepšie, raz horšie. To pri týchto diagnózach býva, ale momentálne sa cítim fajn. Mala som husté dlhé vlasy, takže som zistila, že keď ich nemám, tak mi je zima na hlavu. Takže budem musieť nosiť nejakú čiapku alebo šiltovku,“ jojkárka v rozhovore pre Nový čas opísala novú prekážku, na akú momentálne v každodennom fungovaní naráža.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aneta Parišková rakovina

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/Aneta_pariskova_official