Televízna moderátorka Aneta Parišková prežíva zrejme najťažšie obdobie v živote. Osud blondínke nemilo naložil, keďže po rokoch zotavovania sa z rozvodov musí tentokrát čeliť zákernému nepriateľovi menom rakovina. Obľúbená jojkárka ale neľahký boj na onkológii zvádza s nevídaným optimizmom a možno aj vďaka tomu si presne v deň svojich narodenín vypočula od lekárov vynikajúce novinky!

Stráviť sviatočný deň na nemocničnom lôžku a obklopený zdravotníkmi absolvovať chemoterapiu – o tom nesníva ani nikto. Presne tohto scenára sa dočkala chorá moderátorka Aneta Parišková, ktorá 47. narodeniny “oslávila” na onkologickom oddelení.

aneta parišková

,,Moja slávnostná narodeninová večera je pripravená. Rezance s tvarohom, kompót a priamo do žily sa nalievam chemo-džúsom. Je to taká neštandardná oslava mojich narodenín, ale aj vďaka nej verím, že budem oslavovať aj mnohé ďalšie svoje narodeniny,” trojnásobná mamina a milujúca manželka sa neoblomne snaží v každej strasti osudu hľadať pozitívne dôsledky do budúcnosti.

Najkrajší dar k sviatku

Zdá sa, že Anetkin optimistický prístup k životu a nehynúci úsmev na perách začína prinášať príjemné ovocie. Známa plavovláska sa totiž v narodeninový deň dozvedela od doktorov veľmi hrejivé správy, nakoľko sa jej zdravotný stav postupne zlepšuje.

,,Dostala som dnes aj krásne darčeky – správu, že moje telo dobre zareagovalo na prvú chemoterapiu a nádor sa začal zmenšovať. Takže teraz táto ďalšia chemo môže byť silnejšia. A nemám zasiahnutú kostnú dreň. Hurá, oslavujem!” Dlhoročná hviezda televízneho spravodajstva nestráca obrovskú vieru v to, že by sa už čoskoro mohla vrátiť do normálneho kolobehu života, a my jej, samozrejme, držíme palce!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Aneta Parišková onkologia

Zdroj|Foto: Instagram/aneta_pariskova_official