Obľúbená moderátorka Aneta Parišková zvádza niekoľkomesačný boj s nádorom, no na mimoriadne pozitívnom vyžarovaní jej to neuberá. Napriek tomu, že v tomto náročnom období musí dodržiavať niekoľko veľmi obmedzujúcich nariadení lekárov, usiluje sa správať ako zdravá žena, pričom kvôli svojim najbližším sa odhodlala dopriať si niečo, čo ju dobilo novou životodarnou energiou!

V tejto chvíli sa v domácnosti Anetky Pariškovej nachádzajú hneď dvaja pacienti, keďže jej syn Gabriel si pred pár dňami zlomil ruku. Zdá sa ale, že veselú famíliu nástrahy osudu len tak nezastrašia a na ceste za letným dobrodružstvom ich nezastavia ani zranenia či dokonca blondínkin nepriaznivý zdravotný stav.

aneta parišková synovia

Ako hviezda spravodajstva priznala, každým dňom sa cíti čoraz lepšie, niet preto dôvodu, aby sa nemohla postupne vracať do bežného fungovania. Trojnásobná mamina je ale naďalej opatrná a snaží sa spojiť túžbu po krásnom lete s príbuznými so zákazmi od doktorov. Anetka sa totiž pripojila ku karavanovému pobytu s manželom a synmi, aj keď to malo pár háčikov.

,,Aspoň na jeden deň a jednu noc som sa pridala k mojim štyrom chlapom, na záver ich potuliek karavanom. Kempovali sme v Kuchyni na Záhorí. Pobyt na slnku, plávanie, či športovanie – to všetko a veľa ďalších vecí teraz nesmiem. Ale tešiť sa predsa treba z maličkostí,“ prezradila natešená pacientka, ktorá síce celú dovolenku neabsolvovala, no podarilo sa jej nájsť aspoň malý kompromis, aby si mohla v bezpečí užiť pár nezabudnuteľných chvíľ so svojimi štyrmi najcennejšími pokladmi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

aneta parišková

Zdroj|Foto: Instagram/Aneta_pariskova_official