Paris Jackson, jediná dcéra legendy popu Michaela Jacksona a Debbie Rowe, si vo svete vydupáva svoje vlastné meno v úlohe modelky, herečky, ale aj aktivistky. V súvislosti s posledným zastáva jeden, v dnešnej dobe ešte tabu trend, a to neoholené nohy. Tie odpremiérovala v spoločnosti svetoznámych celebrít na Video Music Awards MTV 2017.

 

Posvietili si na to

Čo by na to povedal autor modelu šiat, ktoré si Paris obliekla na túto prestížnu udalosť, kde sa dokonca odovzdáva aj cena jej otca? Pravdupovediac, bežné oko by si to pri stretnutí s ňou ani nemuselo všimnúť, ak vyslovene nepátrate po faux pas na červenom koberci. Na to sa špecializujú fotoobjektívy stoviek novinárov a „zoom“, moje milé, neoklamete. Fú, ešteže tie šaty boli pomerne dlhé (aj keď priesvitné).

Paris Jackson neoholene nohy

No a čo?

Na sklamanie všetkých neprajníkov by to 19-ročná blondínka aj tak mala, ľudovo povedané, v paži. Na svojom instagramovom profile sa už niekoľko dní pýši vypestovanými chĺpkami na štíhlych nohách a neplánuje s tým tak skoro seknúť. Propaguje totiž názor prirodzenosti a vyjadrila sa k tomu aj v minulosti slovami: „Ľudia sú vážne nevrlí. Bodaj by som mohla zverejniť zopár ich vyjadrení. Môžem len povedať, akí zlostní a rozzúrení sú… Ja milujem chĺpky aj pot, myslím, že je to fajn. Niekto si myslí, že je to strašne nechutné, najmä na dievčatách, ale každý človek to má. Je to prirodzené. Preneste sa cez to.“ Inšpirovala vás? :)

Paris Jackson neoholene nohy

Paris Jackson neoholene nohy

Paris Jackson neoholene nohy

Zdroj: intouchweekly.com | Foto: Instagram, Twitter