Reakcie sa rôznia. Jedni ju vychvaľujú a obdivujú, druhí zatracujú a hovoria o bezcitnom využívaní cudzieho nešťastia. Bez ohľadu na to, ktorí majú pravdu, Paris je opäť stredobodom záujmu.

Internet obleteli fotografie zachytávajúce bohatú dedičku, ako rozdáva luxusné vankúše a parfémy a pritom objíma starcov a malé deti. Všetci okolo nej priam žiaria šťastím aj napriek tomu, že sa jedná o obete ničivého mexického zemetrasenia z 19. septembra 2017.

„Včera som strávila neuveriteľný čas so všetkými deťmi a ich rodinami v Xochimilco. Takéto skúsenosti ma obohacujú. Je úžasné tráviť s nimi čas a vidieť domovy, ktoré dokázali vybudovať po ničivom zemetrasení,“ vyjadrila sa známa blondínka. Paris je údajne veľmi šťastná, že môže pomáhať, hoci ťažko si predstaviť, že by práve tieto deti potrebovali ku šťastiu luxusný parfém.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Alebo že by táto budúca mamička potrebovala motlidbičku..

Áno, uznávame, fotku so slávnou zbohatlíčkou nemá každý a mladý muž si jej prítomnosť očividne užíva..

…a tento pán je asi v rozpakoch. Ale foťáky cvakajú a o to ide… alebo?

Nakoniec, Paris nikomu neublížila tým, že poukázala na fakt, že ľudia potrebujú pomoc nielen v čase katastrofy, ale aj rok po nej a na pomoc týmto ľuďom venovala neuveriteľných 350 000 amerických dolárov.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram