Paris Hilton (39) je jednou z najznámejším dedičiek na svete. Svoje miesto na titulkách, hlavne bulvárnych časopisov, si však vyslúžila aj vďaka modelingovej a hereckej kariére. Dnes blondínku, asi ako všetkých, drží doma karanténa, a tak sa rozhodla podeliť o diela, ktoré vytvorila počas času stráveného vo vlastnej vile.

„Mnohí z vás sa ma pýtajú, čo robím počas karantény. A tak som sa rozhodla zdieľať niektoré z aktivít, ktoré sa mi páči robiť doma,“ Paris ozrejmila dôvod, prečo sa svetu rozhodla ukázať obrázky z vlastnej tvorby. No ako zrejme predpokladáte, modelka sa znova pustila do niečoho, na čo naozaj nemá.

Paris Hilton počas karantény

„Toto je moja umelecká miestnosť. Je to totálna katastrofa, trávim tu veľa času,“ Američanka narážala na neporiadok, ktorý sa nachádzal v izbe. Ak by ste ale čakali pofarbenú zem, kvapky temperových, olejových alebo iných farieb po stenách, u Paris by ste niečo také nenašli. Iba vystrihnuté obrázky. „Vystrihovanie vecí, ktoré som kúpila ako každý jeden magazín,“ uviedla jedna z dedičiek impéria, ktorá svoje pocity hádže na plátno prostredníctvom tragikomických koláží.

Umelecká miestnosť Paris Hilton na kreslenie

Trblietky, hviezdičky, drahokamy či zvieratká – to je to, čo môžete vidieť na obrazoch ambicióznej umelkyne. Avšak veríme, že aj tieto diela nájdu svojich fanúšikov a vydražia sa na charitu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mačka Paris Hilton

Lebky obraz Paris HiltonObraz Paris Hilton dúha

Koláž Paris Hilton

Trblietky a mačky Paris Hilton

Paris Hilton obrázok

Foto/Zdroj: YouTube/ParisHilton, Instagram/parishilton