Paris Hilton, hlavným povolaním dedička rodinného majetku Hilton, už svetu priniesla neskutočné množstvo osohu. Okrem jej pokusu o spevácku kariéru, vlastnú módnu značku alebo doplnok v podobe čivavy v kabelke, sa tentokrát rozhodla opäť posunúť level o niečo ďalej.

Paris sa už venovala kadejakým profesiám, vďaka ktorým by mohla zaplátať dieru v svetovom showbiznise, avšak ako sa zdá, jej život ešte stále nie je naplnený. Minimálne jej musíme uznať, že kočka sa napriek svojmu zabezpečeniu skutočne snaží. Krásna blondínka na svojom instagramovom profile najnovšie zverejnila fotografie k párty v Austrálii s názvom Fame Fridays, na ktorej by mala vystúpiť ako hviezda večera. Ak ste však čakali, že blonďavá kráska znova vyrazila ponatriasať svoje kosti, mýlite sa. Paris sa totiž namiesto zábavy opäť postavila za mixážny pult a na tejto akcii má už aj v Austrálií svoju premiéru ako DJ-ka! V každom prípade jej držíme palce a tešíme sa, čím nás kráska prekvapí nabudúce.

 

 

#GoldRush ✨🔥✨ A Moment. A Feeling. A Rush…

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Zdroj: Instagram, wikimedia.org, wallpapers.brothersoft.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.