Zbožňovaná, nenávidená, zosmiešňovaná, ale aj ikonická. Nie je nikto, kto by nepoznal Paris Hilton, slávnu dedičku hotelového impéria. Pred zveľaďovaním otcovho majetku uprednostnila bohémsky život a preslávila sa rozhadzovaním rodinných peňazí, bujarými nočnými záťahmi a súdnymi pojednávaniami. Ako však žije rozmarná Paris dnes?

Paris (35) sa narodila ako bohatá dedička hotelového impéria Hilton, ktoré založil jej pradedko Conrad Hilton. Jej dospievanie a mladosť sme všetci sledovali z médií a bulvárnych plátkov, ktoré zapĺňala na titulkách svojím škandalóznym správaním, odvážnymi outfitmi, bujarými zábavami (za všetky spomenieme jej vystrájanie spolu s Britney) a, bohužiaľ, aj súdnymi procesmi. Keď jej vyčíňanie dosiahlo únosné maximum, jej otec sa vyhrážal, že ak rozmaznaná blondínka nezmení prístup, vydedí ju.

Našťastie sa tak nestalo a Paris môže naďalej disponovať obrovským rodinným majetkom. Pár vecí sa však od čias, keď mala 25, zmenilo. Okrem toho, že dedička má dnes už o 10 rokov viac, prišlo aj k ďalším zmenám. Vizáž si Hiltonka aj naďalej stráži a ako sa zdá, za posledné roky sa jej postava nezaguľatila ani o gram. Štíhla ako prútik a s typickým ,,POSH” postojom ostala verná aj svojej blond hrive a štýlu obliekania. Na verejnosti sa rada ukazuje od casual oblečenia cez vyzývavé outfity až po luxusné večerné róby. Upustila však od toľkej ružovej a v jej šatníku sa nachádza prekvapivo veľa čiernych kúskov.

paris hilton dnes
Občas si na ružovej predsa len ulietne.

Zdá sa tiež, že rozprávkovo bohatá dedička sa rozhodla rozbehnúť aj nejaký ten vlastný biznis. V minulosti si určite spomínate na jej herecké výkony v komediálnych či hororových snímkach, kde ju tvorcovia nechali až nepríjemne skoro umrieť. Boli tiež časy, kedy sa blondínka vrhala do hudobného priemyslu a vydala sladký album Paris, s ktorým kupodivu aj zamiešala karty rebríčkov. Pred časom sa vydala na profesionálnu dráhu DJ-ky (áno, my vieme, kto ju kopíruje :D) a v súčasnosti vystupuje v prestížnych nočných kluboch. Ako sa zdá, Paris konečne našla svoje miesto a uplatnenie. Okrem hudby rozbehla podnikanie s vlastnou módnou značkou a ako každá známejšia celebrita má aj vlastnú radu parfumov.

paris hilton dnes
Skúška nových šiat na večernú akciu.

V osobnom živote sa stiahla viac do ústrania a skoncovala so škandálmi. V láske však ešte nenarazila na toho pravého, aj keď sa ešte pred pár mesiacmi zdalo, že sa blonďavá kráska konečne usadí. Svojho posledného priateľa Thomasa Grossa označila za spriaznenú dušu a vyhlasovala, že nikdy nebola šťastnejšia. V apríli tohto roku sa ale dvojica rozišla, a tak je Paris opäť voľná. Necháme sa prekvapiť, s kým nakoniec blondínka, ktorá zaviedla trend čivavy v kabelke, skončí.

paris hilton dnes
Blonďavá princezná sa úspešne živí ako DJ.
paris hilton dnes
Parisina obľúbená čierna.
paris hilton dnes
S bodyguardami:)
paris hilton dnes
V elegantnej bielej róbe vyzerá ako bohyňa.
paris hilton dnes
Zvodná vo vysokých čižmičkách.
paris hilton dnes
Paris to s tým DJ-ingom myslí vážne.
paris hilton dnes
Kampaň pre módnu značku Guess.
paris hilton dnes
Paris vedela pózovať už ako škôlkárka.
paris hilton dnes
Spálňa rozprávkovo bohatej blondínky.
paris hilton dnes
“Keby som bola prezidentkou, namaľovala by som Biely dom na ružovo,” tvrdí Paris.
paris hilton dnes
V metalických šatách až po zem…

Foto: Instagram, Facebook, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.