Prvá epizóda sitcomu Priatelia bola vypustená do sveta televíznou stanicou NBC 22. septembra 1994, pričom jeden z najobľúbenejších seriálov všetkých čias sa vysielal celých desať rokov. Po poslednej časti tak prišiel veľký smútok a zároveň nádej, že sa šestica obľúbených hercov ešte niekedy spoločne na natáčaní stretne. Už keď si všetci mysleli, že žiadni noví Priatelia nie sú reálni, prichádza parádna správa!

Sen sa stal skutočnosťou! Napriek tomu, že sa o nových častiach amerického seriálu Priatelia hovorilo mnoho rokov, pričom táto téma prišla na pretras asi v každom rozhovore s niektorým z hercov, doposiaľ zaznievali reakcie o obnovení seriálu skôr v negatívnom duchu.

O to väčším šokom je informácia z prostredia celosvetovo populárneho sitcomu, ktorá hoovrí jasnou rečou – šestica hercov sa opäť stretla na pľaci, aby natočila špeciálnu epizódu pre novú službu HBO HBO Max, a to po dlhých rokovaniach s hercami a producentmi z Warner Bros.

Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courtney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer však zrejme len pre radosť a dobrý pocit zo spoločného stretnutia na ponuku neprikývli. Každý z nich by si mal totiž za spomínaný diel pripísať na konto, a teraz sa podržte, 3 až 4 milióny dolárov!!!!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Priatelia

Zdroj: nytimes.com | Foto: Instagram/jenniferaniston, moviemania.io