Zaľúbenci z anglickej dedinky Swarland začali plánovať vysnívaný obrad už koncom minulého roka. Dátum čarovného spečatenia lásky bol pôvodne stanovený na 20. november 2020, avšak len necelé tri týždne predtým ohlásili v krajine nastupujúci lockdown. Nevesta tak ani na sekundu nezaháľala a okamžite učinila radikálne rozhodnutie!

Kým drvivá väčšina párov po prísnych opatreniach vlády svoje naplánované svadby nedobrovoľne odkladá, 33-ročná Aly Harwood sa novými nariadeniami odradiť nenechala. V priebehu 24 hodín skontaktovala všetkých dodávateľov a zajednala kostol i ubytovanie, kde sa jej podarilo docieliť hotový zázrak.

svadba

Nevesta so ženíchom zorganizovali rýchlo pečenú svadbu v priebehu jediného dňa, vďaka čomu sa stihli zosobášiť len pár hodín pred avizovaným lockdownom. Šťastná mladomanželka tvrdí, že sa pri aranžovaní ultra bleskového obradu stretla zo všetkých strán s nevídanou ochotu a práve to rozhodlo o tom, že sa párik napokon skutočne mohol oddať.

Pôvodnú listinu až 200 pozvaných hostí bolo nutné zredukovať na minimum, preto sa ceremónia konala len za prítomnosti 15 svadobčanov. Celý obrad i hostina sa síce niesli v jednoduchej atmosfére, no podstatné je, že sa Aly a Gareth Batemanovci nenechali zaskočiť. Za jediný deň sa počas pandémie koronavírusu zmenili zo snúbencov na spokojných manželov!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Bbb.com | Foto: Facebook/Gareth Bateman, Pexels.com