Manželia, ktorí nechcú byť menovaní, roky túžili po bábätku. A hoci sa jeho splodenie trikrát podarilo, vždy došlo k smutnému potratu. Dvojica tak šancu uvidela v umelom oplodnení, kedy dieťatko vynosila iná žena – po jej pôrode však prišiel nepríjemný šok.

Párik, ktorému sa nedarilo stať sa rodičmi prirodzenou cestou, sa rozhodol našetriť si peniaze a skúsiť prísť k potomkovi formou umelého oplodnenia. Napriek tomu, že sa zákrok podaril a náhradná mamička bábätko bez problémov priviedla na svet, pohľad na novorodeniatko manželov rozčúlil.

Dieťatko totiž vôbec nedisponovalo svetlými črtami otca, ako sú blond vlasy a modré oči, ale práve naopak. Rodičov šokovali jeho šikmé hnedé oči a čierne vlasy. Na klinike sa tak museli lekári dopustiť veľkej chyby a zameniť spermie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Muž, ktorý s partnerkou zaplatil za oplodnenie mastnú sumičku, sa s netypickou situáciou podelil aj s užívateľmi stránky Reddit, kde napísal i to, že testy DNA ukázali, že otcom čerstvo narodeného miminka nie je. V tom zároveň vidí omnoho väčší problém, ako fakt, že ide o dieťa inej rasy. A hoci sa tisíce ľudí s jeho hnevom stotožňujú, mnohí z nich chlapíkovi a jeho manželke odkazujú, aby sa bábätka nevzdávali a využili šancu stať sa rodičmi.

Zdroj: Reddit.com | Foto: depositphotos.com (ilustračné)