Zuzka Šebová je nepochybne jednou z najpopulárnejších osobností slovenskej šoubiznisovej scény a so svojim manželom Michalom Kubovčíkom tvoria mimoriadne sympatický pár. Obaja herci a humoristi sú momentálne v sladkom očakávaní svojho prvého potomka, ktorý by mal na svet prísť v období Vianoc.

Napriek tomu, že je Zuzka v poslednom štádiu tehotenstva, rozhodne nepatrí medzi domasedky a svoje najkrajšie obdobie v živote ženy si užíva plnými dúškami. Po nenáročnom oddychu z času na čas neváha vybehnúť medzi svojich priateľov a inak tomu nebolo ani pred pár dňami, keď sa objavila na akcii po boku svojich kamarátok Dary Rolins a Dominiky Cibulkovej. Práve štýlová tenistka zverejnila fotografiu s budúcou mamičkou Zuzkou, na ktorej vyzerá ,,tehuľka” priam úžasne. Vystupujúce bruško zabalila do šedých šiat, ktoré doplnila vkusnou koženou bundou. A vraj v tehotenstve sa nedá byť štýlová. Kdeže, ,,Luky” to má jednoducho vychytané! :)

Zuzka so svojim manželom Michalom Kubovčíkom

Cuky Luky na nákupoch výbavičky

Zuzka Šebová s Domi Cibulkovou tesne pred pôrodom

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)