Pánsky online magazín s lifestylovým zameraním Manmagazin.sk sa už pred pár týždňami chválil, že má pre svojich čitateľov pripravené prekvapenie v podobe lukratívneho nahého fotosetu známej moderátorky. Doteraz sme však nevedeli, o koho ide.

Najčítanejšia slovenská internetová stránka pre mužov už zverejnila úplnú informáciu, že za obeť padla slovenská moderátorka Kristína “Kikashenka” Jurčová, ktorá je viac ako moderátorka v médiách známa vzťahom s bývalým manželom Daniely Nízlovej z Twiins, Braňom Jančichom.

Moderátorka zrejme vsadila na takúto formu svojej vlastnej prezentácie a pre mužský portál Manmagazin.sk, resp. jeho prémiovú sekciu Manforum.sk, odhodila zábrany a nechala sa nafotiť úplne nahá.

V dlhšom a pomerne kontroverznom rozhovore sa nechala počuť, že jej veľkým vzorom bola Hana Rapantová, od ktorej práce dnes nemá ďaleko. Nezdá sa nám síce, že by pani Rapantová, čo by uznávaná moderátorka 20. storočia, ukazovala svoje nahé telo, napriek tomu nám je nad slnko jasné, že ,,Kikashenka” svojim extrémnym exhibicionizmom, ku ktorému sa hrdo hlási, zrejme nájde množstvo fanúšikov z pomedzi nemálo, po nahotinkách lačných čitateľov tohto úspešného pánskeho magazínu.

#chillout #on #the #roof 🍸🍹🍷

A post shared by Kristína Jurčová (@kikashenka) on

 

Ako o sebe moderátorka prezradila v sprievodnom rozhovore, nemá problém ani so stykom so ženou. ,,V rámci srandy a po dohode „so zúčastnenými“, prečo nie? :D Hahaha, samozrejme, skúsila som. A celkovo som človek, ktorý vie oceniť krásu ženy, páčia sa mi najmä naturálne typy, ktoré nemajú napichané pery, urobené prsia a vyzerajú prirodzene, mlado, s peknou pletou. A určite brunetky.”

ROZHOVOR S KRISTÍNOU JURČOVOU A JEJ NAHÉ FOTOGRAFIE NÁJDETE TU