Reality šou Farma nebola nikdy prechádzkou ružovou záhradou. Aj najnovší súťažiaci si po pár týždňoch na statku siahajú na dno svojich síl, kedy musia vyhladovaní vykonávať neodkladné povinnosti. Jednému z nich sa navyše pridružili nepríjemné zdravotné ťažkosti.

Vo Farme 12 aktuálne bojuje desať mešťanov a osem dedinčanov, pričom obe skupiny majú problém s nedostatkom jedla. Adam Tomek sa tak rozhodol, že si zo svojej nádielky nechá iba mini porciu ryže a zvyšok venuje ostatným, ktorí vynakladajú väčšie pracovné úsilie. Avšak zdá sa, že si takýmto prístupom spôsobil zdravotné ťažkosti.

V závere včerajšej časti sme mohli vidieť krátku ukážku toho, ako sa 26-ročný Bratislavčan, ležiac na lavici, sťažoval na nevoľnosť a rukou si chytal brucho. ,,Je mi zle,” oznámil prítomným. Vzápätí začal Adam vracať, načo si Rebeka, ktorá ho držala za ruku, všimla závažnú vec. ,,Tečie mu krv, grcia krv,” nahlas upozornila kolegov, čím dala jasné echo štábu, aby zavolal záchranku.

Pred malou chvíľou už portál Markíza.sk zverejnil video, zobrazujúce aj samotný zásah zdravotníčky, ktorý sa napokon skončil tak, že nateraz musel ubolený mladík statok opustiť. To, ako sa bude ďalej vyvíjať osud jeho, uvidíme dnes večer na Markíze, kedy nás čaká i duel dvoch silných bojovníčok Maji a Nikol.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, YouTube, Instagram/farma.markiza