Približne pred rokom sa začali naše každodenné životy meniť doslova na nepoznanie. Kým predtým sme si fungovanie bez reštaurácií, cestovania či pravidelných vychádzok nevedeli ani predstaviť, dnes si vážime i tie najmenšie vymoženosti. Pandémia koronavírusu však do veľkej miery ovplyvnila mnohé partnerské vzťahy, keďže sme nútení tráviť väčšinu času zatvorení doma.

Moderátor Viktor Vincze rozbehol na svojom profile zaujímavú debatu ohľadne zmien v medziľudských vzťahoch. Zamilovaný markizák sa síce stále môže pochváliť harmonickým a skvele fungujúcim zväzkom s manželkou Adelou, avšak nie každý jedinec mal v uplynulom roku rovnaké šťastie.

adela viktor vincze

Napriek tomu, že si drvivá väčšina ľudí pochvaľuje, akých úžasných a obetavých partnerov po svojom boku má, poniektorí zvolili počas lockdownu radšej rozchod. ,,Že je najvyšší čas ísť od seba a konečne človek začal žiť spokojný život, zdravší, lepší, kľudnejší,“ čerstvo rozídená slečna priznala rázne rozhodnutie.

Samotný autor príspevku vraj o manželke nezistil nič nové – Adelu stále veľmi ľúbi a len sa presvedčil o tom, že si pred rokmi zvolil pre seba vyhovujúcu životnú polovičku. Spisovateľka a herečka Kristína Tormová zaujala podobné stanovisko, keďže zamilovať sa do otca svojho malého synčeka bol podľa nej výborný nápad.

Niektoré žienky pobavene skonštatovali, že ich domáca izolácia prinútila zdokonaliť sa vo varení, vážiť si každú spoločne strávenú chvíľku či uvedomiť si, s akými silnými osobami vlastne žijú. ,,Ja som si uvedomila, aký je môj priateľ šikovný a silný. Je vojak a pracuje v prvej línii na covidovom oddelení. Robí robotu, ktorú si obyčajný človek predstaviť nevie. Pracuje ako so živými, tak aj s mŕtvimi. Je to mladý chalan, ktorý len prednedávnom skončil SŠ, ale usvedčujem sa, že je veľmi empatický a oveľa viac psychicky odolnejší. Veľmi si ho vážim a som na neho veľmi hrdá,“ znie jeden z výnimočne silných príbehov. A ako ste na tom vy?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Viktorvincze | Foto: Instagram/Viktorvincze, Kristina.tormova