Hlavný mužský hrdina kultového seriálu “Se* v meste” Chris Noth sa pred pár dňami ukázal na špeciálnej premiére filmu “Manchester by the Sea”. A veru, zub času sa do jeho zovňajšku poriadne zahryzol!

Hoci herec Chris Noth nebol nikdy typickým hollywoodskym krásavcom, ktorý by lámal dievčenské srdcia ako na bežiacom páse, svojou charizmou v seriáli “Se* v meste” opantal nielen Carrie Bradshaw, ale všetky ženy, ktoré so zatajeným dychom sledovali lovestory tejto dvojice. Seriálový prívlastok “Pán Božský” mu teda zaslúžene patrí. Ako však “Pán Božský” vyzerá dnes?

Od záverečnej epizódy “Se*u v meste” už ubehlo neuveriteľných 12 rokov, a preto sa teda nemôžeme čudovať, že 62-ročnému hercovi pribudli nejaké tie vrásky, šedinky či kilečko navyše. Napriek tomu si ale myslíme, že to “božské”, čo z neho vyžaruje, mu už ostane navždy.

 

Foto: gettyimages.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.