Hviezda notoricky známeho Baywatchu, dievča z titulky Playboy alebo komická postava z nevydareného seriálu V.I.P agentúra Vallery Ironsovej. Tým všetkým sa preslávila silikónová kráska, ktorá dlhé roky zdobila pracovné skrinky mnohých mužov, Pamela Anderson. 

Herečka, ktorej prirodzenú krásu by ste pod hrubým nánosom make-upu hľadali len ťažko, sa konečne spamätala a stavila na prirodzenosť. Pamela sa stala akousi ikonou nielen vďaka svojmu bujnému poprsiu, ktoré bolo magnetom na mužskú populáciu nadskakujúc v červených plavkách Pobrežnej hliadky, ale aj vďaka výstredným mini šatám či jej lacného make-upu v štýle “lacná deva z lacného péčka”. Dnes má blonďavá hviezda krôčik od päťdesiatky a konečne sa vzdala svojho výrazného líčenia. Neskutočná premena, ktorá nám doslova a do písmena vyrazila dych. Nielen že vyzerá omnoho mladšie, no zároveň konečne vidíme skutočne krásnu a zrelú ženu, ktorá svoju tvár skutočne nepotrebuje vôbec skrývať za nezmyselné nánosy make-upu. Posúďte samé, no nás jej zmena vizáže absolútne dostala.

Foto: glamour.com, gotceleb.com, huffpost.com, tiscali.it

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.