Leto 2011 patrilo na Markíza úplne novej reality šou Farma, ktorá priniesla na obrazovky koncept, aký sme dovtedy ešte nevideli. Diváci tak na ľudí, pracujúcich na statku, pozerali so zatajeným dychom, čo im vydržalo dodnes. Inak by modro-žltá televízia pred pár týždňami neodštartovala už 11. sériu. Avšak spomínate si na absolútne prvú víťazku Farmy Andreu Járovú?

Pred svojím vstupom na Farmu nebola Andrea Járová na Slovensku úplne neznámym pojmom. Jej tvár a dokonalé krivky boli zrejme povedomé predovšetkým pánskemu publiku, nakoľko sa blondínka venovala foteniu aktov. Málokto tak v tom čase do 27-ročnej Bratislavčanky s vylepšeným dekoltom vkladal nádeje a už tobôž nie nejakú šancu na výhru.

Modelka však napokon všetkým vytrela zrak a predviedla, že sa vie orientovať nielen vo svete módy a ženskej krásy, ale dokáže sa chopiť i špinavej a ťažkej roboty či postarať sa o zvieratá. Nejeden divák prvej série Farmy ostal poriadne šokovaný, keď výhra 50 tisíc eur skončila práve v rukách očarujúcej Andrey.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čo je s Járovou dnes?

Bývalá markizácka hviezda žije už nejaký ten rôčik na Miami, kde sa venuje modelingovej kariére. Jej instagramový profil je tak doslova pastvou pre mužské oči – na väčšine záberoch z rôznych svetových destinácií sa totiž Andrea nachádza v plavkách či iných sporných outfitoch. V 35-tich rokoch však vyzerá ešte lepšie než počas svojho účinkovania na farme – anjelská tvár, hollywoodsky úsmev a božské krivky, aké by jej mohla nejedna rovesníčka len tíško závidieť!

Andrea vo Farme 1

Andreiine aktuálne fotky

Obnaženú Andreu si môžete pozrieť — TU —

Foto: Instagran/playmateandrea, Facebook/Farma, Youtube