Beverly Hills 902 10 bol kedysi jeden z najúspešnejších amerických seriálov, v ktorom si nejaký čas zahrala aj Tiffani Amber Thiessen alias Valerie. Úloha mrchy a provokatérky jej kedysi celkom pristala. Dnes je z nej úplne iná žena a jej rodinku by ste jej mohli v dobrom závidieť.

42-ročnú Tiffani Amber Thiessen si môžete pamätať z teenagerského seriálu ,,Konečne zvoní” alebo z globálne úspešného fenoménu Beverly Hills 902 10, kde sa objavila po odchode Shannen Doherty (Brendy Walsh). Dnes už dvojnásobná matka má s manželom Bradym Smithom päťročnú dcérku Harper Renn a synčeka menom Holt Fisher. Na jej fotografiách vidieť ako žiari šťastím a na svoj vek vyzerá stále očarujúco. V mladosti mala na mužov veľkú smolu a aj dlhoročné vzťahy u nej skončili rozchodom.

Skutočné porozumenie a lásku našla až v manželstve s hercom Bradym, za ktorého je už jedenásť rokov šťastne vydatá. Dnes sa dvojnásobná mamička venuje produkcii, a to stíha popri deťoch bravúrnym spôsobom. Má totiž vlastný televízny program o varení, kde sa môže dokonale realizovať a u divákov si získal veľkú obľubu. Tiffani pravidelne pridáva na Instagram rozkošné fotografie svojich ratolestí a tiež informuje o jej kulinárskych úspechoch. Poznávate v nej ešte tú krásnu mršku z jej hereckého obdobia? :)

Foto: Instagram, photo115.com