Mal 13, no svojimi tanečnými kreáciami by pokojne skryl do vrecka starých profíkov. Reč je o Jakubovi Resslerovi, ktorý to v roku 2010 pred porotou Česko Slovensko má talent poriadne rozbalil v štýle legandárneho Michaela Jacksona. Ako však rozkošný blondiak vyzerá dnes?

Hoci sa za tie roky v šou Československo má talent zomlelo obrovské množstvo ľudí, niektorých máme dodnes v pamäti. Jedným z nich je určite aj talentovaný Jakub Ressler, ktorý pred ôsmimi rokmi na pódiu predviedol dokonalú choreografiu na skladbu Smooth Criminal, pričom nechýbal ani Jacksonov povestný moonwalk. Porota bola z 13-ročného chlapca uchvátená a predpovedala mu veľkú budúcnosť.

Rozkošný blondiačik s náušnicou v uchu síce Talent nevyhral, no dostal sa až do semifinále, ktoré mu vraj otočilo život o 180 stupňov. Dnes už 21-ročný mladík pre Funmagazin.sk prezradil, že zrazu začal dostávať ponuky na tanečné vystúpenia, ľudia ho spoznávali a bol to fajn pocit. V súčasnosti dokonca pôsobí v Národnom divadle Brno, kde účinkuje v inscenáciách Faust a Markéta či Príhody líšky Bystrušky.

Jakub ale nerozvíja len svoj tanečný talent, pracuje totiž aj na kariére speváckej. “Chodím na hodiny spevu a snažím sa o rôzne krátke cover videá, ktoré zverejňujem na svojom Instagrame a YouTube,” uviedol bývalý finalista Talentu, z ktorého, mimochodom, vyrástal poriadny fešák!

Jakub Ressler

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakub v ČSMT 2010

Zdroj: Funmagazin.sk | Foto: YouTube, Instagram/resslerjakub

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)