Len veľmi málo žien by si nepamätalo na romantický príbeh z prostredia prekrásnych kávových plantáží, kde to zaiskrilo medzi boháčom Diegom a temperamentnou zberačkou Palomou. Od natáčania kultovej telenovely Keď budeš moja už ale ubehli dlhé roky a hlavní hrdinovia sa postupom času zmenili.

Zatiaľ čo zo seriálového lámača ženských sŕdc je zošedivelý starý mládenec, ktorý sa údajne otvorene hlási k homose*uálnej orientácii, z mexickej herečky Silvie Navarro sa stala vzorná mamička trojročného synčeka Leóna.

ked budes moja

Znie to priam neuveriteľne, no napriek tomu, že niekdajšia televízna hviezda minulý rok oslávila 40-tku, na jej tvári neuvidíte takmer žiadne vrásky. Práve naopak – legendárna Paloma zreje do krásy a dalo by sa povedať, že dnes pôsobí ešte krajšie a mladistvejšie ako za čias najväčšej slávy.

Paloma si blonďatú hustú hrivu prefarbila na hnedo, čo výrazne zmenilo jej celkový imidž. Tmavé vlasy usmievavej Silvii mimoriadne pristanú, pričom z jej očí stále vyžaruje silná a zvodná energia. Hoci sa krásna mamička na zberačku kávy z obľúbenej telenovely už takmer nepodobá, dnes jej to sekne ešte omnoho viac!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Silvia Navarro

Foto: Instagram/silvianavarroyya, silvianavarro_chile, kawaiijulienne