Pavol “Paco” Styk a Veronika Pavlíková sa do povedomia ľudí dostali prostredníctvom účasti v reality šou Farma 4, kde sa rozhodli zabojovať o mastnú finančnú výhru po boku Jany Hrmovej, Boženy Candrákovej či Šárky Rácovej.

Dlhé týždne v ťažkých životných podmienkach sa im rozhodne vyplatili, pretože okrem celkovej výhry vo finále si Paco odniesol domov i lásku svojho života- Veroniku, ktorú po prvýkrát stretol práve na Farme. Na rozdiel od iných zamilovaných párov z tejto kontroverznej šou im vzťah založený pred televíznymi kamerami vydržal, najnovšie dokonca oznámili fanúšikom radostnú správu!

Paco a Veronika sa spoznali v štvrtej sérií Farmy (rok 2013)

Napriek tomu, že ich vzťah bol na statku častokrát spochybňovaný zo strany súperov, sú Pavol a Veronika stále spolu i päť rokov od poslednej klapky. Dvojica sa krátko po finále odsťahovala do upršaného Londýna, kde žijú dodnes. „Plánujeme sa presťahovať spať na Slovensko,“ prezradila nám Pavlíková, pričom uviedla, že by sa to malo stať už v júli tohto roku.

Zaujímalo nás však, čo robia slovenské holubičky z Farmy po útrate finančnej výhry z reality šou. „Obaja sme živnostníci. Paco pracuje na svojich zákazkách a zároveň robí pre jednu firmu supervisora. Ja pracujem s deťmi ako nanny,“ upresnila nám Veronika. Popri práci si však nájdu dosť času na cestovanie, ktoré sa stalo ich spoločnou vášňou.

Posledné 3 roky sme navštívili zopár miest v Európe (Kanárske ostrovy, Amsterdam, Istanbul, Paríž, Škótsko), Kuala Lumpur, Singapur, Bali, Thajsko. Najbližšie sa chystáme ísť opäť na Kanárske ostrovy konkrétne Tenerife na Vianoce,“ pochválila sa ex-farmárka, pričom zábery z týchto ciest si môžete pozrieť nižšie.

Z Farmy až pred oltár..

Zrejme vás zaujíma radostná novinka, ktorú sme vám spomínali na začiatku článku. Veronika a Paco sa totiž po rokoch spolu pustili do veľkého záväzku. Pracovitý farmár konečne pred svoju drahú polovičku pokľakol a prišli dlho očakávané zásnuby vo vysnenej destinácii na Bali. „Paco sa pokúšal požiadať ma o ruku niekoľkokrát,“ ex-farmárka predniesla so smiechom, pričom uviedla, že mu to zakaždým poriadne skomplikovala.

Nakoniec sa mu to podarilo až v posledný deň strávenom na Bali, začiatkom tohto roku. Prebehli v súkromí na pláži, kde sme boli sami,“ opísala nám romantické zásnuby, ktorými si Styk opäť získal jej srdce a ona povedala “áno”. Môžeme sa tak čoskoro tešiť na historicky prvú svadbu zo slovenskej reality šou, ktorá sa uskutoční v semtembri roku 2019, konkrétny dátum si však budúci svadobčania chceli nechať len pre seba.

Veronika a Paco ohlásili zásnuby, svadbu bude v septembri 2019

Nezabudli sme sa Veroniky spýtať i otázku, akú im kladie zrejme veľké množstvo fanúšikov. Kedy bude bábätko? „Dieťatko plánujeme/neplánujeme. Samozrejme, že reč o tom padla a nie jedenkrát, no v najbližšej dobe asi nie, keďže sa plánujeme najskôr usadiť. Ak by sa však aj podarilo, tak sa budeme veľmi tešiť,“ odvetila Pavlíková exkluzívne v rozhovore pre SlovakWoman.sk.

Známa farmárka na záver zanechala odkaz pre všetky naše čitateľky. „Všetko je vždy tak, ako má byť. Aj keď to niekedy nemusí byť príjemné, no keby sme nepoznali bolesť, potom by sme nevedeli, čo je radosť. A ešte jednu vec, love yourselfes the way you are,“ dodala. My Verči ďakujeme za otvorený rozhovor a dodatočne im gratulujeme k šťastným zásnubám. Prajeme vám veľa lásky do budúceho života, pretože táto dvojica je dôkazom, že i láska spoza televíznych kamier môže mať šťastný koniec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: SlovakWoman.sk | Foto: Facebook/Veronika Pavlíková, Farma