,,Oh, môj Bože!” Spomínate si na ikonické vetné spojenie z fenomenálneho seriálu Priatelia, o ktoré sa postarala tá najotravnejšia kinematografická postava všetkých čias? Áno, upišťaná Janice (Dženis) žije aj v reálnom svete, no ako sa od poslednej klapky seriálu zmenila jej predstaviteľka Maggie Wheeler?

Seriál Priatelia, to nie je len šesť hlavných postáv, ale aj množstvo zaujímavých hostí, ktorí dotvárali celkový dej najobľúbenejšieho počinu televízie. Medzi nezabudnuteľné osobnosti, ktoré vyšperkovali Priateľov do dokonalosti, patrí aj americká herečka Maggie Wheeler, ktorá sa zhostila úlohy nekontrolovateľnej strely Janice. Jej ,,kozí” smiech a notoricky známy povzdych: ,,Oh, môj Bože,” sa stali doslova ikonickými a okrem jej seriálového partnera Chandlera (v niekoľkých epizódach) si ju pamätajú milióny ľudí po celom svete.

Herečka, ktorá má dnes 55 rokov, sa okrem Priateľov objavila v seriáloch Raymonda má každý rád či Ellen. V súčasnosti je vydatá za Daniela Borden Wheelera, s ktorým má dve deti a v prípade, že ju stretnete na ulici a požiadate o ,,smiech Janice”, rada vám ho napodobní na počkanie. :)

Maggie Wheeler dnes

Video: YouTube | Foto: Facebook, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)