V týchto dňoch sa asi viacerí s nostalgiou vraciame ku kultovej pesničke od Georga Michaela a skupiny Wham! „Last Christmas“. Nielen preto, že tento známy song jednoducho k Vianociam patrí, ale aj preto, aby sme si pripomenuli náhle a predčasne zosnulého speváka.

Singel britského popového dua Wham!, ktoré v roku 1981 založili George Michael a Andrew Ridgeley, sa stal každoročnou súčasťou našich Vianoc. Čaro pesničky Last Christmas ale nespočíva len v podmanivej hudbe a romantickom texte, ale aj vo videoklipe nabitom čarovnou atmosférou horskej chaty, na ktorú sa vybrala skupinka priateľov. Hory, kopa snehu, horiaci krb a láska – čo viac by sme si vo vianočnej pesničke mohli želať?! George Michael v nej spieva o tom, ako ho pred rokom pobláznilo dievča, ktoré je tiež na chate. On jej dal svoje srdce, no ona ho hneď na druhý deň odhodila. Teraz sa po roku stretajú opäť a hoci každý prišiel s iným partnerom, pri zdobení stromčeka a pri večeri na seba hádžu veľavravné pohľady. Veselé šantenie v snehu romantiku ešte viac umocňuje.

Georgovu ex si v klipe zahrala kučeravá britská modelka Kathy Hillová. Dnes by ste ju už zrejme nespoznali, pretože tmavé kučery vymenila za jemné blonďavé vlny a zostarla o viac ako tri desaťročia. Napriek tomu je to ale stále celkom príťažlivá žena, ktorá zostala pracovať v módnom priemysle a stala sa tvárou kampaní rôznych značiek, okrem iného aj šperkov či módnej bielizne. Tak čo na niekdajšiu hviezdu kultovej pesničky Last Christmas hovoríte?

A takto vyzerá Kathy Hill dnes

Foto: AK Jewellery, dailymail.co.uk | Video: YouTube