Medzi najikonickejšie filmové trilógie česko-slovenskej produkcie rozhodne patrí Fontána pre Zuzanu, ktorá sa navždy zapísala do povedomia niekoľkých generácií. Hlavnou aktérkou tejto romantickej série je česká herečka Eva Vejmělková – tá v marci oslávila svoje 51. narodeniny, no stále je nepochybne krásnou ženou. Pozrite sa, ako vyzerala na premiére novej komédie! 

Eva Vejmělková mala len 16 rokov, keď získala hlavnú rolu vo filme Fontána pre Zuzanu, do ktorej ju obsadil režisér Dušan Rapoš. Známa herečka a spomínaný Slovák sa ale môžu okrem mnohých pracovných projektov pochváliť aj harmonickým manželstvom a dvomi spoločnými deťmi – Ritou a Tarou.

Hoci od čias najväčšej Evkinej slávy prešli už desiatky rokov, sympatická blondínka je stále neuveriteľnou kráskou. Pôvab dvojnásobnej mamičky mohli naposledy ľudia obdivovať na premiére novej komédie Ženská pomsta, ktorá bola opäť natočená pod taktovkou jej pána manžela Rapoša. Sympatická blondínka si totiž zahrala jednu z hlavných postáv a taktiež sa činila pri písaní scenára.

Na premiéru zábavnej komédie o vzťahoch, ktoré komplikuje mužská nevera, prišla Eva v krátkych čiernych šatách, pričom jej na tvári nechýbal povestný široký úsmev. Pozrite sa, ako pôvabne a sviežo vyzerá aj po rokoch!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: SOUL FOR SHOW | FOTO: Vlado Anjel, YouTube, Instagram/czech_celeb, Vlado Anjel