Hit Moi Lolita od Alizée prevalcoval v roku 2000 hitparády aj diskotéky po celom svete. Odvtedy však ubehlo neuveriteľných 17 rokov a speváčka už dávno zmizla z povedomia fanúšikov. A ako vlastne vyzerá kráska z Francúzska dnes?

Francúzska speváčka Alizée sa stala po vydaní singlu Moi Lolita v roku 2000 naozajstnou hviezdou, keď jej hit valcoval všetky hitparády. Mladučkú a nevinnú lolitku zbožňovali dievčatá a tajne milovali všetci chalani. Po tomto obrovskom úspechu ešte vydala Alizée pár hitov, no ich popularita sa k Lolite už ani len nepriblížila. Nakoniec vydala dokopy ešte päť albumov, no ani jeden z nich sa do povedomia ľudí výrazne nezapísal.

Pred rokom sa krásna Alizée vydala už po druhýkrát, tento raz za Grégoire Lyonneta, s ktorým sa zoznámila počas nakrúcania tanečnej šou Tanec hviezd. Z predchádzajúceho manželstva jej ostala dcérka Annily. Speváčka má momentálne už neskutočných 33 rokov, na ktoré ale vôbec nevyzerá. Zdá sa, že francúzska lolita sa zasekla v čase a z jej povestného nevinného dievčenského šarmu neubudlo ani zrnko. Posúďte samé: Povedali by ste, že od jej hitu ubehlo už 17 rokov?

Hit Moi Lolita od Alizée

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk