Jakub Pružinský patrí medzi najvýraznejšich spevákov, ktorí sa zviditeľnili prostredníctvom účnikovania v televíznej súťaži Superstar. Mladík z Považskej Bystrice sa po dlhom čase od ukončenia natáčania rozhodol vydať svoj prvý vlastný song plný pocitov a emócií!

Jakuba si mnohí pamätajú najmä vďaka jeho hanblivému vystupovaniu v piatej sérii Superstar. Okrem toho očaril divákov i porotu svojím zlatom v hrdle, keďže na pódiu predvádzal jeden geniálny výkon za druhým.

Po ukončení speváckej šou sa však Pružinský stiahol do úzadia a nebolo o ňom vôbec počuť. Až doteraz! Nadaný spevák sa ako mnoho jeho kolegov zo súťaže rozhodol vydať vlastnú pesničku s názvom LOST. Dokonca sa odvážil zložiť a naspievať svoj text v anglickom jazyku.

Hudobná novinka Jakuba Pružinského je plná smutných pocitov a emócií spojených s láskou nie len k sebe samému. Jednou z hlavných postáv v klipe je aj kotroverzná Juliána, ktorú si môžete takisto pamätať zo Superstar. Musíme uznať, že sa Kubovi tento počin skutočne podaril a veríme, že sa nejedná o posledný hit z jeho vlastnej dielne!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Facebook/Superstar, Instagram/_jvckob_, YouTube