Česká komédia s názvom Pelíšky sa stala neodmysliteľnou súčasťou vianočných sviatkov, ale i oslavy nežnej revolúcie. Ako však vyzerajú kultoví herci dnes? Neuveríte, aká „kočka“ sa stala z najobľúbenejšej postavy Jindřišky!

Kdo se ptal na tvůj názor?! S kým si myslíš, že paseš krávy?! Já ti dal život. To je tím, s kým se taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!“ Aj tieto slová patria medzi najvtipnejšie hlášky filmu Pelíšky medzi autoritatívnym Krausom (Jiří Kodet) a jeho hranou dcérou Jindřiškou (Kristýna Badinková Nováková). A pokiaľ vás zaujíma, ako pokračoval osud krásnej Jindřišky, čítajte ďalej.

Mladá herečka sa vydala vo svojom živote hneď dvakrát. Prvý vzťah s manželom Jaroslavom Fruitom ukončila napriek záväzku voči dvom deťom. „Když má člověk dvě děti, odhodlání odejít zraje dlouho, člověk o tom musí být opravdu přesvědčený,“ tvrdila v tom čase.

Navzdory skrachovanému manželstvu sa však Kristýna rozhodla postaviť pred „oltár“ opäť a vzala si za muža choreografa Viktora. Pozrite, ako sa za tie roky zmenila. Spoznali by ste ju ešte?

Takto vyzerá Jindřiška z filmu Pelíšky dnes

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Kristýna Badinková – Nováková, Sdílej to, » tipy na nejlepší filmy «