Nie každý pristupuje k možnosti zmeniť svoj život vďaka Exrémnym premenám tak, ako napríklad Monika Pajtinková z uplynulej časti. Ak patríte ku skalným divákom, určite si spomínate na problémového Jara. Ten od trénera Maroša Molnára dostal ponuku ako nikto!

Boj Jara Krempaského mohli diváci sledovať na obrazovkách Markízy v polovici októbra. Osud 265-kilového mladého muža bol naozaj hodný zaplakania. Avšak v relácii Extrémne premeny dostal šancu, aby to zmenil.

Vôľa lenivého Košičana bola nulová. Nielenže nedodržiaval pokyny, ešte aj klamal všetkých navôkol. Nedisciplinovanosťou a nerešpektovaním autorít sa tak Jaro postaral o to, že sa galavečera nedočkal. 

Po odvysielaní (ne)premeny 22-ročného študenta Slováci nešetrili obrovskou kritikou smerom k nemu. A to ešte nevedeli, akú ponuku Jaro zavrhol. V rozhovore pre web markiza.sk teraz Maroš Molnár odhalil, čo bol pre obézneho muža ochotný urobiť.

,,Povedal som mu – okey, keď tvoja frajerka tvrdí, že Mišo je zlý dietológ, tak môžeme urobiť taký pokus. Ja pôjdem s tebou bývať do dvojizbového bytu. Ja ti budem variť, budeme spolu trénovať. Ak za mesiac opäť neschudneš nič, tak ja sa ti ospravedlním a budem to brať ako moje zlyhanie. A budeme hľadať iné riešenie. Ale ak schudneš, tak mi zaplatiš celý ten mesiac, čo som s tebou strávil 24/7,“ šokoval známy tréner. Ako iste tušíte, Jaro túto výzvu neprijal.

,,To znamená, že nepriamo sa priznal, že podvádza,“ uviedol ďalej Maroš, ktorý, ako prezradil, s Jarom v kontakte nie je.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk