Reality šou Farma sa stala jedným z najúspešnejších projektov televízie Markíza. Hra o 75 000 eur so sebou prináša rôzne rozbroje medzi súťažiacimi, častokrát končiace až vyhadzovom. Spomínate si ešte na všetkých uchádzačov, ktorých musel hospodár Martin nekompromisne poslať domov?

Pravidlá sú dôležité a ich nedodržiavanie končí buď trestom, alebo vyhadzovom. Strata šance na výhru však častokrát prišla aj z iného dôvodu – napríklad zo snahy ujsť zo statku domov či pre kontakt s okolitým svetom za bránami hry.

1. Tomáš Mrva (Farma 2)

Účinkovanie Tomáša Mrvu bolo v druhej sérii naozaj chaotické. Hru musel opustiť kvôli porušeniu pravidiel. Čo ale nikto nečakal, bol jeho návrat v neskôršej časti hry. Nakoniec sa umiestnil na druhom mieste, pričom v siedmej sérii sa stal absolútnym víťazom.

Tomáš Mrva Farma

2. Jano Strausz (Farma 3)

Rovnako ako Tomáš, aj Jano bol vyradený kvôli nedodržiavaniu pravidiel vrátane agresie.

Jan Strausz

3. Renáta Kovárová (Farma 3)

Renáta bola jednou zo zvýhodnených uchádzačov, nakoľko prišla pred kamery spolu so svojím manželom Vladimírom. Zatiaľ čo on prehral v dueli, ona bola diskvalifikovaná kvôli nedostatočnej starostlivosti o zvieratá a jedeniu za spoločným stolom.

4. Patrik Mirga (Farma 5)

Patrik bol jedným z najľahostajnejších farmárov, čo sa starostlivosti o zvierata týka. Okrem toho, že kvôli jeho nedbanlivosti bolo takmer nutné zarezať všetkých 70 oviec, čo by znamenalo koniec šou, sa preukázal aj nedodržaním trestu od hospodára Martina – strážiť zvieratá do ranného dojenia. Jeho osud v šou bol teda jasný – odchod domov.

5. Milan Lalík (Farma 8)

Milan Lalík svoje účinkovanie ku koncu nezvládol. Povestným sa stal jeho nočný útek z areálu, následkom čoho musel byť alarmovaný štáb a bezpečnostná služba.

6. Eva Zelníková (Farma 9)

Krásna blondínka to na statku nemala jednoduché. Z hry bola vyradená kvôli svojmu priateľovi – ten za ňou pricestoval na miesto natáčania, dokonca si vymieňali listy. Dôvodom bola žiarlivosť, a tak si Evka musela zbaliť kufre.

7. Matej Jurkovič (Farma 11)

Tvrdý drsňák, na ktorého bola „narafičená“ pasca. Matej bol kandidátom na výhru, avšak po bitke medzi ním a súperom Rasťom bolo treba zakročiť a emočne vypätého násilníka z Farmy odviesť.

8. Petra Pajáková (Farma 13)

V prípade mladej Petry nešlo o priame porušenie pravidiel. Tmavovlásku trápili dlhodobé zdravotné problémy, následkom čoho nevládala pracovať. To sa ale nepáčilo hospodárovi Martinovi, a tak jej miesto upustil niekomu inému.

9. Peter Matejka (Farma 13)

Matejkov vyhadzov patrí k jednému z najviac ponižujúcich. Stalo sa tak po tom, čo následkom jeho sluhovskej práce uhynuli 3 morky, pravdepodobne následkom podchladenia.

peter matejka

10. Imi „Baron“ Štefánik (Farma 14)

Do klubu „vyvrheľov“ sa najnovšie pridal aj Imi Štefánik, zvaný aj ako Baron. Ten sa o svoj odchod postaral vyhrážkami o ublížení na zdraví a ničením kamier umiestnených na statku.

baron farma

Lenka Horníková (Farma 10)

Čo sa týka slobodnej mamičky Lenky Horníkovej, nedá sa povedať, že by šlo práve o vyhadzov. Súťažiaca totiž ušla z duelantskej chatky rovno domov, jej pohyb pritom nezaznamenal ani samotný štáb.

Foto: Instagram, TV Markíza