Deti kvetov, život bez deodorantov, žiletiek, no s dobrou náladou na vlne pohodových skladieb. Takto nejak si žila aj skupinka šiestich teenagerov v seriáli ,,Tie roky sedemdesiate”, ktorá riešila bežné problémy dospievajúcich ľudí s vtipnými účesmi a zvonovými nohavicami.

Hlavní protagonisti časom dospeli a životný smer niektorých z nich sa ubral zaujímavým smerom, čo by počas natáčania nikdy nepredpokladali. Eric, Donna, Hyde, Jackie, Kelso a Fez z Point Place tvorili základnú skupinu seriálu od roku 1998. Celkovo bolo do roku 2006 natočených rovných 200 dielov, ktoré sa tešili mimoriadnej popularite ako aj ústredná skladba In the Street od kapely Big Star. Kam sa však ubrali kroky hercov po skončení seriálu a čo je s nimi dnes?

Mila Kunis & Ashton Kutcher

4

Seriálový pár Jackie a Kelso, ktorý sa v seriáli miloval aj nenávidel, sa v roku 2012 postaral o poriadny rozruch, keď sa prevalilo, že sú spolu aj v reálnom živote. Ona predtým tvorila 7 rokov pár s detským hercom Macaulayom Culkinom, on sa oženil s krásnou herečkou, Demi Moore. Napriek tomu, že Kutcher hral v seriáli hlúpeho Michaela Kelsa, v reálnom živote sa venuje aj rôznym iným projektom, ako je herectvo. Je producentom, investorom v niekoľkých spoločnostiach, pôsobí ako produkčný inžinier v Lenove, ako manager tímu pre Ooma a tiež investoval do sietí talianskych a japonských reštaurácií. Na mladého chlapíka celkom dosť. Ak by vám to nestačilo, s Demi Moore založil medzinárodnú organizáciu na ochranu ľudských práv.

Krajšiu polovicu tohto páru tvorí neodolateľná Ukrajinka, Mila Kunis. Herectvu sa venovala odmalička a jej prvé úlohy patrili reklame. Po komerčnom úspechu seriálu získala postavu v animovanom sitcome ,,Griffinovci”, ktorý môžete poznať aj z našich obrazoviek. Mile postupne išla karta a začala sa objavovať vo filmoch s poprednými americkými hercami, ako Mark Wahlberg či Natalie Portman. Okrem klasických komediálnych filmov nastal v jej kariére väčší zlom po uvedení drámy, Čierna labuť, kde excelovala po boku Natalie Portman. Kunis sa začala umiestňovať v rebríčkoch najkrajších žien sveta a po komédií ,,Friends with Benefits” po nej túžila väčšina mužov. Momentálne je herecký párik jedným z najkrajších a najsledovanejších v celom Hollywoode, nakoľko pohodový Kutcher a dievča za každú srandu, Mila, sa stali rodičmi dcérky Wyatt a manželmi. Snáď im to vydrží naveky vekov.

Topher Grace

8

Ústrednou postavou celého seriálu bol Topher Grace. Určite si ešte spomínate na pivničné priestory, v ktorých sa odohrávala väčšia časť príbehu a Topher ju obýval takmer počas celého seriálu. Napriek tomu, že je tento mladík celkom sympatický a nenápadný chlapík, objavil sa v množstve popredných filmov s Ačkovými hercami. Vidieť ste ho mohli v Spidermanovi 3, Dannyho parťákoch alebo Interstellari. Topher spolupracoval s množstvom hercov ako Susan Sarandon, Richard Gere, Cate Blanchett a inými. Herec z New Yorku nespôsobuje ani škandály, ani nestrieda ženy. Po jeho boku sa chvíľu objavovala Ivanka Trump a neskôr Teresa Palmer. Momentálne je čerstvo zasnúbený s herečkou zo seriálu Gossip Girl, Ashley Hinshaw.

Wilmer Walderrama

5

Wilmer je najlepším priateľom Ashtona Kutchera a rovnako pôsobí ako spevák, producent a tanečník. S herectvom začal ešte na základnej škole a neskôr na známej detskej televíznej stanici, Disney Channel. Ešte počas natáčania televízneho seriálu ,,Tie roky sedemdesiate” sa začal venovať hudbe a produkcií na MTV, taktiež hraniu v rôznych filmoch s hercami ako Winona Ryder či Jenna Elfman. Momentálne produkuje hudbu a videoklipy a objavuje sa skôr v televíznych seriáloch, prípadne ako hosť v rôznych šou. Najhorúcejšou novinkou ohľadom Wilmera je fakt, že už niekoľko mesiacov sa objavuje po boku americkej speváčky, Demi Lovato, ktorá patrí medzi výrazné vzory teenagerov.

Laura Prepon

7

Laura alias Donna je americká herečka, ktorá sa objavuje v seriáloch a epizódnych úlohách. Hrať začala už ako malé dievča, neskôr študovala drámu a na prelome tisícročia sa predviedla aj ako moderátorka či výkonná producentka. Dodnes bola jej najvýraznejšou úlohou práve postava v kultovom seriáli, ktorá jej priniesla jednorazovú slávu po celom svete. V roku 2005 sa objavila v dramatickom filme a neskôr sa začala venovať práci za kamerou, taktiež ako ,,hlas” rôznych programov. Laura bola mnohokrát označovaná za krásnu ženu, avšak momentálne po jej boku nestojí žiadny partner. Ak však máte radi rybolov, motokros alebo poker, nezabudnite ju kontaktovať. I keď, vraví sa, že ju chlapci až tak neberú :)

Danny Masterson

6

Kučeravý a večne rozcuchaný Hyde s pilotkami na očiach je v skutočnosti americký herec a DJ. V začiatkoch svojej kariéry objavoval na Broadwayi a neskôr v mnohých reklamách ako veľký talent. Jeho prvou reálnou hereckou rolou bola úloha vo filme Beethoven 2, kde hral prvú lásku najstaršej dcéry. Neskôr sa objavil vo viacerých snímkach ako Dracula 2000 alebo Yes man. Okrem herectva sa aktívne venuje DJ-ingu a taktiež vlastní jeden podnik. Multitalentovaný Danny je momentálne ženatý s herečkou Bijou Phillips, s ktorou má dcéru Fiannu Francis a taktiež sa pravidelne venuje charitatívnej činnosti.

2 3

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)