Lacko Angyal zavítal do televíznej šou Superstar ako neznámy mladík s poriadne chytľavým repertoárom. Po jeho premiére na obrazovkách sa hit Pošta rozšíril po celom Česku i Slovensku, a tak nadaný spevák dostával množstvo ponúk na verejné vystúpenia. Ako však žije dnes?

Od ukončenia Superstar uplynulo viac ako polroka, a tak nie je žiadnym prekvapením, že väčšina účinkujúcich krátkodobú slávu stratila a množstvo vtedy populárnych mien už pozná len pár skalných fanúšikov. To však neplatí v prípade sympatického Lacka, ktorý sa vryl ľuďom do pamätí najmä svojím srdcervúcim príbehom.

Po tom, čo sa mladému spevákovi vyskladala verejnosť na finančnú pomoc vo výške 50 tisíc eur, nastali pre neho i nevládnu matku lepšie časy. Napriek tomu si však museli prejsť mnohými problémami, ktorým je dnes už ale nadobro koniec. Kedysi chudobný Lacko sa totiž aktuálne teší hneď z niekoľkých vecí, pričom jednou z nich je aj nové bydlisko v lepšom byte v Komárne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Angyal dokonca v najnovšom rozhovore s televíziou Markíza prezradil, že sa mu podarilo spraviť vodičský preukaz, čo však sprevádzala nečakaná autonehoda. Nešlo našťastie o nič vážne a Ladislav vyviazol bez väčšej zdravotnej ujmy. Dokonca sa dodnes venuje práci futbalového rozhodcu a nejaké peniažky si privyrába v administratíve.

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: TV Markíza, YouTube