Začiatkom septembra začala TV Markíza vysielať tretiu sériu šou Extrémne premeny, ktorú odštartovala 28-ročná Denisa Masaryková. Keď sa obézna blondínka zoznámila s trénerom Marošom Molnárom, na váhe jej svietilo 131 kilogramov. Tie však išli počas roka krásne dole, až sa bojovníčka ukázala vo finále o 58 kíl ľahšia a s preformátovaným myslením. Odvtedy sa Denisa stále snaží prekonávať samú seba, pričom nedávno dokonca nafotila šteklivé zábery!

Denisa si počas svojho účinkovania v Extrémnych premenách pohnevala mnohých divákov. Počas najťažšieho roka života, kedy pracovala na vylepšení postavy, sa totiž vzdialila mame, s ktorou mala dovtedy veľmi blízky vzťah, a rozišla sa s manželom. Napriek tomu, že s ním ešte na začiatku šou plánovala bábätko, do finále už vykročila ako single lady.

Krátko po odvysielaní obľúbeného televízneho programu vynovená kočka zverejnila zábery, na ktorých sa neváhala vyzliecť do spodnej bielizne. Ten, kto si spomína na Deniskin štart s Marošom Molnárom, vie, že sa nedokázala obnažiť ani pred manželom, takže odvážne fotenie považuje za veľký posun vpred.

,,Som hrdá na to, čo som dokázala, a tak ako ja aj tento človek zvýraznil to, na čo hrdá mám byť a to právom, vybojovala som si to, aj keď s pomocou, ale bojovala som ja, nikto za mňa. Moje jazvy, teda ako to nazval @odd_l00k battle scars, sú mojim všetkým, mám byť na ne hrdá, a teda aj právom som,” schudnutá blondínka zanechala na Instagrame pri svojich snímkach, z ktorých človeku pri pomyslení na jej staré ja doslova padá sánka.

Do úlohy modelky sa bývalá bacuľka dokonca vžila natoľko, že je otvorená všetkým ponukám. „Chcela by som sa tomu venovať, pretože sa chcem mať rada a chcem vidieť na sebe, že stálo za to bojovať, chudnúť a udržiavať sa vo forme. Nie je to o tom, aby som sa ukazovala. Je to o tom, aby som dokázala sebe samej, že na to proste mám. Aj napriek tomu, že sa hanbím za moje jazvy na tele, a chcela som ich na fotkách skryť, fotograf mi povedal, že mám byť na seba hrdá, lebo som dokázala niečo, čo by druhí možno nedokázali. Ak by sa mi opäť ozval nejaký fotograf, veľmi rada prijmem spoluprácu,“ pre markizácky web uviedla kráska, ktorá sa vraj pred objektívom spotila viac ako po brutálnom tréningu, ale je šťastná, že vyšla zo svojej komfortnej zóny.

,,Chcela som ukázať ženám, že aj naše nedokonalosti sú krásne a sme krásne také, aké sme. Či už s nedostatkami alebo s komplexami,“ vyjadrila sa Denisa.

Denisu v spodnej bielizni si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/tvmarkizaofficial, denisassmat