Argentínska telenovela s názvom Divoký anjel, ktorá vznikla v deväťdesiatich rokoch minulého storočia, si kedysi získala srdcia miliónov divákov. Speváčke a herečke Natalia Oreiro prischla nálepka neskrotnej rebelky Milagros už zrejme do konca života, kráska sa vďaka ikonickej role zviditeľnila po celom svete. Jej najlepšiu kamarátku si v úspešnom seriáli zahrala mladučká Gabriela Sari – dnes už 43-ročná mamina medzičasom vyzrela do krásy!

Večne vysmiata tmavovláska Gabriela Sari sa do sveta šoubiznisu dostala práve vďaka úlohe bláznivej slúžky Glorie, ktorá sa v legendárnej telenovele stala najvernejšou priateľkou hlavnej hrdinky Mili.

gloria divoky anjel

Vtedy ešte len 20-ročná mladučká herečka pôsobila trochu pojašene a neskúsene, no po boku divokej hrdinky sa minimálne prirodzeným šarmom určite nestrácala. Obidve hviezdy sa síce za uplynulých 20 rokov viditeľne zmenili, avšak mladistvé tváre im dodnes zostali.

Rovnako ako slávna argentínska diva Natalia Oreiro, tak i jej herecká kolegyňa sa pár rokov po 40-tke pýši neuveriteľne sviežim a atraktívnym výzorom, štíhlou postavičkou či energickým temperamentom. Gabriela je zároveň šťastnou maminou trojročnej dcérky Donny, ktorej okúzľujúci úsmev by taktiež dokázal ľady roztopiť.

gabriela sari

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Stretnutie Milagros a Glorie po 20 rokoch

View this post on Instagram

Мили ❤️ Глория Mili ❤ Gloria

A post shared by club de fans de Natalia Oreiro (@natalia_oreiro_official) on

 

Zdroj: Instagram/Gabrielasari | Foto: Instagram/dikii__angel__fan, gabrielasari, Natalia_oreiro_official