Tmavovlasé dievčatko sa kedysi zviditeľnilo vďaka stvárneniu jednej z hlavných postáv v romantickom seriáli Druhý dych. Televízna dcéra obľúbeného herca Braňa Deáka sa neskôr objavila aj v trháku Búrlivé víno, kde si zahrala nepriateľku školáčky Laury Dolinskej. Od tých čias ale slečinka poriadne vyrástla a nedávno dosiahla vytúženú plnoletosť.

Emma Tarageľová sa stala jednou zo šťastných detí, ktorým sa zhodou priaznivých okolností podarilo už v nízkom veku dostať sa na televízne obrazovky najsledovanejšej slovenskej stanice. Seriálová Barborka Kráľová sa v Markíze prezentovala ako šikovné a bystré dievča, ktoré neraz dokázalo zneistiť aj dospelákov.

Emma Taragelova

Od posledného účinkovania detskej herečky v obľúbených programoch už ale ubehlo približne päť rokov, dnes by ste preto 18-ročnú teenagerku na ulici len veľmi ťažko spoznávali. Z milučkého dievčatka totiž vyrástla poriadne atraktívna kočka s plným perami a neprehliadnuteľným zjavom.

Povedali by ste, že táto mladá dáma si kedysi zahrala rozkošnú copaňu po boku čerstvého otca Braňa Deáka?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Emma Taragelová

Zdroj: Instagram/Emmataragelova | Foto: Instagram/Emmataragelova, Facebook/Slovenské herečky – Slovak actresses, Druhý dych