Slávna speváčka Kesha sa vždy pýšila dokonalou postavou. Silný tlak zo strany manažmentu ju však nútil neustále chudnúť, a tak sa jedného dňa ocitla na liečebni s anorexiou. Po čase sa opäť pozviechala a zdalo sa, že zlé časy sú nadobro zažehnané. Dnes však má speváčka od svojej povestnej postavy na míle ďaleko!

29-ročná speváčka Kesha sa preslávila skladbou ,,Tik Tok” a od tej doby sa zapísala do sveta showbiznisu. Rýchla vlna slávy však so sebou priniesla i veľký dôraz na jej výzor. Hoci mala vždy útlu postavu, jej manažér ju označoval za tlstú. Kesha si odrazu začala odopierať akékoľvek sústo jedla, len aby sa páčila davu fanúšikov. To ju doviedlo až k anorexii, na ktorú sa napokon začala liečiť.

Našťastie na liečenie nastúpila včas a z pazúrov anorexie sa úspešne dostala. Dnes ju však trápi opačný problém. Po zvodných ženských krivkách niet ani stopy! Z ultraštíhlej Keshi sa stala bacuľka, ktorá skôr pripomína tuctovú ženu odvedľa, než slávnu speváčku.

@iiswhoiis #kesha wearing michael costello at the #amas #americanmusicawards few years ago

A post shared by Michael Costello (@michaelcostello) on

 

#kesha @iiswhoiis 👒

A post shared by Celebrity_World 🌍🎬🎥 (@king__ksj) on

 

#kesha @iiswhoiis #boobs 😲 👻

A post shared by iiswhoiis🔘 (@makis.boutakidis) on

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.