Čoskoro odštartuje ďalšia séria najpopulárnejšej speváckej súťaže v našich končinách. Superstar za 15 rokov na slovenských obrazovkách vyniesla do sveta šoubiznisu niekoľko mladých hviezd, no niektorí sa napokon stiahli do ústrania. Medzi úplne prvé osobnosti patrila aj sympatická Zdenka Predná – tú by ste dnes možno ani nespoznali.

V roku 2004 sa na kastingu objavila neprehliadnuteľná krátkovlasá slečna, pričom jej stačilo len pár tónov na to, aby okamžite postúpila. Slovensko sa touto cesto zoznámilo so svojráznou Štiavničankou Zdenkou Prednou, ktorá sa nakoniec prebojovala až do veľkého finále.

Zdenka Predná

Hoci sa tmavovláska z celkového víťazstva neradovala, predsa len sa jej podarilo rozbehnúť kariéru a naspievať niekoľko chytľavých hitov. No po tom, ako známemu hudobníkovi Oskarovi Rószovi porodila synčeka, ostala verná len materinským povinnostiam. Speváčka sa tak v spoločnosti ukazuje veľmi zriedkavo a z titulných stránok magazínov sa postupom času takmer úplne vytratila.

Nedávno však ukecaná brunetka zverejnila originálnu snímku, s ktorou jej tak trošku pomáhal synček Oskarko. Drobec mamine zvolil nápaditý styling doladený žltými slnečnými okuliarmi, v akých by Zdenku na prvý pohľad možno nespoznal ani verný obdivovateľ. Napriek tomu ale treba uznať, že hrdá mamina z Banskej Štiavnice je stále atraktívna kočka, ktorá na spev a priazeň fanúšikov ani po rokoch nezanevrela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdenka Predná

Zdenka Predná

Zdroj: Instagram/Zdenka Predná | Foto: Instagram/Zdenka Predná, YouTube