Po dvojročnej pauze sme sa dočkali ďalšej série obľúbenej speváckej šou SuperStar, v ktorej vždy spoznáme množstvo talentov zo Slovenska a Česka. V pilotnom dieli sme však mali možnosť vidieť a počuť nôtiť aj niekoho iného než ambicióznu mládež, túžiacu splniť si svoj sen. S gitarou v ruke sa totiž za mikrofón vôbec po prvýkrát v histórii súťaže postavil sám kat Paľo Habera!

Napriek tomu, že sa hudobník Paľo Habera môže v oboch republikách pochváliť hviezdnou kariérou a stovkami vypredaných koncertov, v speváckej šou, kde si do porotcovského kresla zasadá od roku 2004, ešte nezaspieval. Jeho čas prišiel až teraz!

Sympatický 57-ročný Brezňan sa odhodlal odvážne uchopiť megahit z filmu Zrodila sa hviezda Shallow, v rámci čoho si zahral na gitare a odspieval časť Bradleyho Coopera, pričom doprovod mu robili jeho kolegovia – Monika Bagárová alias Lady Gaga a v úlohe klaviristu sa predstavil Marián Čekovský. Diváci SuperStar tak mali najprísnejší článok všetkých ročníkov SuperStar konečne vidieť nielen v úlohe porotcu, ale aj speváka! Čo poviete, ako to Pailmu išlo? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<


 Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube