Hanka Peceková sa uplynulý rok rozhodla, že by kariéru speváčky chcela posunúť na vyšší level, a tak sa prihlásila do televíznej šou SuperStar, vďaka ktorej by mohla seba a svoju kapelu minimálne zviditeľniť. A hoci z kástingu odchádzala s úsmevom, nie všetky slová porotcov ju určite zahriali na duši.

Sympatická Hanka v uplynulom kole predviedla rockový náklad, ušitý na mieru jej hlasu, ktorý dozaista ulahodil ušiam nielen priaznivcom tvrdšej hudby. 29-ročná kultúrna referentka totiž hit od Bon Joviho odspievala tak, akoby mnoho jej profesionálnejších kolegýň rozhodne nezvládlo.

Usmievavá speváčka sa tak s porotou stretne i v ďalšom kole, v ktorom bude môcť napríklad Mariána Čekovského presvedčiť, že nie je len Star, ale aj SuperStar – čo jej vytkol vo svojom hodnotení. Paľo Habera bol však omnoho tvrdší. Možno si to ani sám pri komentovaní Hankinho výkonu neuvedomil, no utrúsil jej “lichôtku”, ktorá by nepotešila žiadnu ženu.

,,Nooo… to je sranda, že po takomto, mh, keď človek sa celý ako… lebo som cítil, že si sa celá ako rozdala jaká si, a NIE JE ŤA MÁLO, tak vieš, že čakáš, že tá hala urobí waaau, a tu zostalo, že úplne ticho,” Habera narážal na to, že ju s kolegami, sediacimi za pultom, vedia na rozdiel od tisísich skandujúcich fanúšikov na veľkých koncertoch obdarovať maximálne potleskom.

Čo sa týka úplne zbytočnej poznámky, smerujúcej k Hankinej postave, Pali si ju vyžehlil aspoň tým, že rockerku posunul ďalej. To sa už ale nedalo povedať o Leošovi Marešovi a Patrícii Pagáčovej – českej časti poroty sa jej vystúpenie až tak nepáčilo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hodnotenie Paľa Haberu

 Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube