Tohtoročné farmárske príbehy sa schyľujú do svojho záveru a to je čas na zhodnotenie dlhodobej situácie na statku. Viacerí bojovníci zotrvali v separovanom sídle neuveriteľných 14 týždňov, čo sa prirodzene neraz odzrkadlilo na charakteroch jednotlivých súťažiacich. Najväčším prekvapením sa stal Gabriel Sedláček, keďže z hanblivého a neskúseného introverta sa vykľul sebavedomý drsňák s podrezaným jazykom.

23-ročný Košičan bol spočiatku vnímaný ako nutný člen doplňujúci povinný počet v kolektíve. Jeho osobnosť ničím nevynikala a pre mnohých účinkujúcich sa jeho neskutočný flegmatizmus a mlčanlivosť stávali častým terčom posmechu.

Gabriel Sedláček Farma

Postupom času začal mladý východniar vystrkovať rožky čoraz viac, čo vyvrcholilo niekoľkotýždňovou šnúrou na poste farmára týždňa. Práve za vrcholom stola sa ukázalo, že si Sedláček dokáže buchnúť po stole a vlastné rozhodnutia pretavuje do praxe s neoblomnou vôľou.

Gabo Sedláček Farma

Poriadne prekvapenie zažije i hospodár Martin, keď usilovného pracanta požiada o otvorené vyjadrenie názoru na ostatných hráčov. ,,Každý sme nejaký a treba vychádzať aj s takými ľuďmi. A naučil som sa to zvládať a ide mi to veľmi dobre. Niekedy by som povedal oveľa viac toho horšieho, čo si myslím, ale tu sa miernim,“ Gabo začne odmeranejšie, no neskôr parádne pritvrdí.

,,Normálne by som s takými ľuďmi ani nekomunikoval. Je to pod moju úroveň. Je to tak, že si nevedia zapamätať jednoduché pravidlá a veci, aby sa zjednodušil život na Farme. Proste, ja by som s takými ľuďmi nebol.“ Obrovský favorit na výhru pri Martinovi Bagárovi odhodí všetky pomyselné zábrany a na rovinu dá najavo, že mu osadenstvo vo vidieckej usadlosti nestojí ani za deravý groš.

Farma

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube