Diváci kulinárskej šou Bez servítky sa aj tento týždeň dočkajú kontroverzných momentov, ktoré odštartovali hneď v pondelok u Jakuba. Mladíkovi robil počas varenia a stolovania spoločnosť kocúr Hádes, čo sa nepáčilo hosťom, ale i mnohým divákom. Po odvysielaní dielu sa rozhodla prehovoriť Kubova partnerka. 

Silvia sa vyjadrila na oficiálnom Facebooku ostrosledovanej JOJ-kárskej relácie, kde vysvetlila dôvod, prečo bola mačka na obrazovkách prítomná. ,,Kocúra som si bola ráno pred natáčaním brať, aby sa toto nestalo. Len pani zo štábu ma prehovorila, aby som ho tam nechala, že budú mať hostia zábavku,“ tvrdí priateľka barbera, ktorá údajný zásah z réžie pripisuje sledovanosti.

,,Len hľadať špinu na človeka a zosmiešniť ho čo najviac,“ uviedla, pričom sa zastala aj partnera Jakuba, na ktorého tričku sa objavilo množstvo srsti. ,,Nikto by nevaril v takom pre hostí, ale tak čo už… Možno na to nebol čas? Možno mu kázali brať kocúra na ruky? To si nikto nevšimne, že veľa vecí je až nepochopiteľne nechutných a zvláštnych,“ obhajovala účastníka Bez servítky kráska.

,,Žijem s ním nejaký ten piatok a obaja si dávame na tieto veci pozor. Lenže ide o šou a čo najviac pohoršiť divákov ako chlpaté tričko od mačky. Tak isto aj chlpy v jedle. Keď varíme, tak sa mi to ešte nestalo, aby som tam mala chlp,“ pokračuje v komentároch Silvia. Svoje k tomu stručne povedal aj Jakub.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Zostrihajú si to tak, ako potrebujú. Keď máte vy v byte 20 ľudí, dejú sa veci, o ktorých sa dozviete oveľa oveľa neskôr… Je to show a ľudia sa bavia hlavne na škodoradosti. Bude to veselý týždeň. Diali sa aj väčšie faux pas ako chlp v tanieri,“ dodal ku kritike a dianiu v ostrosledovanej relácii jeden zo súťažiacich. Komentáre zaľúbenej dvojice nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: TV JOJ, Facebook – Bez servítky – TV JOJ