Nahnevaný otec z Kanady sa verejne posťažoval na kuriózny postup, kedy učiteľ vypoklonkoval jeho 17-ročnú dcéru z vyučovania kvôli nevhodnému odevu. Karis musela v ten deň školu opustiť, keďže údajne mohla vzbudzovať pohoršenie.

Karis Wilson sa rovnako ako mnoho jej rovesníčok pasovala s pár kilami navyše, no po tom, ako sa jej podarilo schudnúť, rozhodla sa trošku obmeniť šatník. Do tej doby vraj uprednostňovala len voľné mikiny a gate.

V inkriminovaný deň sa neplnoletá brunetka nahodila do priliehavého bieleho roláku, na ktorý si natiahla čierne šaty zdobené čipkou. Ich dĺžka siahala takmer po kolená a ani jej otec nemal voči dievčenskému outfitu žiadne námietky. Pochopenie však nenašiel jeden z vyučujúcich, prirovnávajúci študentkin nový módny kúsok k spodnej bielizni.

wilson
Christopher Wilson, otec študentky Karis Wilson

Práve to mal byť dôvod, pre ktorý musela mladá slečna budovu školy okamžite opustiť a s plačom sa vrátiť domov. Nahnevaný rodič podal návrh na prešetrenie celej záležitosti, nakoľko jeho dcéra už predtým bojovala s nízkym sebavedomím a podľa jeho názoru sa obliekla absolútne primerane svojmu veku. Myslíte si, že sú tieto šaty na stredoškolské vyučovanie prehnanou voľbou?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Facebook/Christopher Wilson, Karis Wilson