Pre všetky tie, ktoré aj napriek tomu, že stále neprichádza, neprestávajú veriť…

Milé dámy,

počas svojho doterajšieho života som mala česť poznať veľa neobyčajných žien. Ženy múdre, inteligentné, silné. Ženy, ktoré už popri štúdiu na vysokej škole pracovali a postupne zo seba budovali nezávislé osobnosti. Ženy, ktoré nie sú krásne len zvonka, ale aj zvnútra. Obliekajú sa skvele, majú vkus, ktorý im nemožno uprieť, starajú sa o seba. Sú milé, majú veľké srdce, ochotné kedykoľvek pomôcť. Úžasné kamarátky, dcéry, sestry. Ale viete čo? Aj napriek tomu im stále niečo chýba…

Chýba im muž. Chýba im láska. Chýba im niekto, ku komu by sa večer mohli pritúliť, niekto, s kým by mohli snívať a plniť si svoje sny. Niekedy sa dokážem dlho zamýšľať nad tým, prečo tak úžasné ženy nemajú žiadneho muža. Často týmto mojim kamarátkam vravievam, že ak by som bola muž, ihneď si ich vezmem a nikdy nevymením za nič hmotné ani nehmotné. Je to zvláštne. Ale sú to ženy, ktoré dokážu samostatne a nezávisle fungovať a dokonale zvládať to, čo im prináša život bez toho, aby boli na niekoho odkázané. Avšak uvedomujú si aj to, že ich biologické hodiny sa raz ozvú, ony pocítia potrebu založiť si rodinu, a preto (a to je krásne) neprestávajú veriť na lásku a na to, že raz stretnú jeho, Pána Božského. Zaslúžia si to. A to nevravia ony, ale ja.

Ak ste sa teraz v týchto riadkoch našli a stále ste zaradené na zoznam čakateliek na princa na bielom koni, chcem vám odkázať jedno. Nehľadajte chybu v sebe. Ste úžasné presne také, aké ste, a to aj bez toho, aby za vami niekto stál. Práve to, že pri sebe nemáte muža ukazuje, aké ste v skutočnosti silné osobnosti, ktoré dokážu znášať všetko samé. Možno momentálne nestretávate tých správnych mužov a ten váš sa niekde zdržal. Možno práve teraz zisťuje, čo chce alebo nechce, aká by mala byť žena jeho snov a neprestáva vás hľadať. Nebojte sa, raz vás určite nájde, aby ste spoločne prežívali, deň čo deň, nebo na zemi.

Na záver by som sa ešte chcela obrátiť na vás, milí páni, princovia na bielom koni. Nebuďte čakatelia. Buďte pátrači, neustále hľadajúci JU, tú pravú.