Úspešná podnikateľka Zuzana Plačková je známa aj tým, že sa svoje zarobené peniaze nebojí investovať do dokonalého tela, ktoré si prešlo už mnohými úpravami. Štíhla influencerka je životným štýlom a výzorom pre mnohé ženy vzorom. No naopak, ako sa ona díva na dámy kyprejších tvarov? 

Verní sledovatelia Zuzany si zaiste všimli, že jej rôznorodé príspevky z pracovného i súkromného života občas vystrieda snímka plnoštíhlej ženy. Nakoľko fanúšikov zaujímal dôvod, potetovaná kráska sa rozhodla odpovedať.

,,Chodia mi otázky, že prečo často zdieľam fotky žien, ktoré majú plnšie tvary, a viete prečo? Lebo ich obdivujem!” prezradila v instastories temperamentná brunetka a bez okolkov uviedla, čo na ženách s menšími nedokonalosťami vidí.

,,Ja napríklad, keď mám nejaké kilo navyše, snažím sa to schovať, ako keby to bolo niečo zlé. Ale nie je! Je to úplne bežne prirodzené,” vysvetľuje svoj pohľad Plačková.

,,Sme vo svete, kedy sa ľudia hanbia ukazovať nedokonalosti a príde mi úžasné, keď niekto svoje nedostatky ukazuje bez ohľadu na to, čo si o tom povedia ľudia a práve toto sa v určitých smeroch chcem naučiť aj ja. A tieto ženy ma v tom motivujú,” Zuzka otvorene priznala na sociálnych sieťach.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova