Rok 2021 bol pre sympatického moderátora Tomáša Juríčka plný veľkých a krásnych zmien. V máji si vzal za manželku svoju dlhoročnú priateľku Anežku a v októbri sa im narodila dcérka. Teraz však známy markizák verejnosti priznal, že v ich rodinke nie je všetko úplne ružové.

Tomáš zábery svojho prvorodeného dieťatka s hrdosťou ukazuje aj na sociálnych sieťach. Veď bodaj by nie, keď má doma takú rozkošnú bábiku s poriadnym három. Fanúšikom ale prezradil, že sa jeho dcérka narodila s menším problémom.

,,Samarka je od včera naša malá Avengerka. S remodelačnou ortézou – helmičkou na ďalších pár mesiacov,“ napísal moderátor k rodinnej snímke, pri ktorej rovno odpovedal i na zvedavé otázky ľudí zaujímajúcich sa o to, prečo musí bábätko nosiť prilbu.

,,Samarka má deformitu lebky – nebojte sa – aj keď to znie vážne, sme šťastní, že je to to jediné (okrem nespánku), čo nás trápi… ale je to závažný stupeň deformity a práve preto je tu na to helmička, aby sa jej lebka dala do normálu. Viete, aby nám potom v puberte nepílila každý deň uši, že čo sme to neriešili,“ vysvetlil s humorom Tomáš. V jeho príspevku sa našlo mnoho rodičov, ktorí sa podelili o rovnaké skúsenosti s ratolesťami a rodinku ubezpečili, že všetko bude v poriadku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

tomas juricek

Zdroj/Foto: Instagram/juricek_tomas